Tesis Yönetim Hizmetleri | World Clean | Temizlik Hizmetleri | Zemin Cilalama
 • Tesis Yönetim Hizmetleri

  WORLD CLEAN KURUMSAL HİZMETLER

  • Tesis & Site Yonetim Hizmetleri
   Tesis Yönetim Hizmetleri
  • Hizmet ihtiyaçlarınızı anlayıp, kaynakları etkin hale getirerek, sizin sadece kendi işinize odaklanmanızı sağlayacak bir çözüm üretme konusunda
   World Clean’e güvenebilirsiniz.

   Tesis Yönetimi Hizmetleri
   World Clean Tesis Yönetimi, dış kaynak kullanımı gücünü ortaya çıkarıp, temel yetkinliklere odaklanarak, çoklu iş akışları, insan yönetimi süreçleri ve entegre hizmet sistemlerinin koordinasyonu ile müşteriye değer katar.

   World Clean Tesis Yönetim Sayfasına Gidin
 • Temizlik Hizmetleri

  WORLD CLEAN KURUMSAL HİZMETLER

  • Temizlik Hizmetleri
   Temizlik Hizmetleri
  • World Clean olarak; firma ile yapılacak ön görüşmeler ve yerinde yapılan fizibilite çalışmaları sonucunda tesis ve iş yerinize en uygun çalışma programını belirleyip en gerekli malzemeler ve ekipmanlar ayarlanmaktadır. Ekip arkadaşlarımız işlerinde eğitimli ve donanımlı olmalarına karşın; yapılacak işle ilgili ön eğitim yeniden verilmektedir.
   World Clean’a güvenebilirsiniz.

   Kaliteyi ve güveni bir yaşam tarzı olarak benimseyen World Clean Temizlik Firması, her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Temizlik ve hijyenden asla pirim vermez.

   World Clean Temizlik Hizmetleri Sayfasına Gidin
 • Güvenlik Hizmetleri

  WORLD CLEAN KURUMSAL HİZMETLER

  • Guvenlik Hizmetleri
   Güvenlik Hizmetleri
  • World Clean Güvenlik sektöründe temel faktörün "insan" olduğunun bilinciyle hareket etmekte, Çalışanlarının motivasyon ve eğitimini en üst düzeyde tutmayı, sorumlu olduğumuz ilgili yasalara, mevzuatlara ve diğer müşteri şartlarına ve üyesi olduğumuz kuruluşların şartlarına uymayı,

   Prosedürlere uygun sicili temiz, özel güvenlik hizmeti üretebilecek , hizmet verilen işletmelerin taleplerine cevap verebilen, çağdaş, girişimci,enerjik ve kendine güvenen insanlardan seçmeye özen göstermektedir.
   World Clean’a güvenebilirsiniz.

   World Clean Güvenlik Hizmetleri Sayfasına Gidin
 • Catering Hizmetleri

  WORLD CLEAN KURUMSAL HİZMETLER

  • Catering Yemek Hizmetleri
   Catering Hizmetleri
  • Catering hizmeti ile ilgili ihtiyaçlarınızı değerlendirip, size esnek ve çalışanlarınızı tatmin edecek bir çözüm sağlama konusunda
   World Clean’e güvenebilirsiniz.

   Ayrıca Düğün, Davet ve Diğer Organizasyonlarınız için World Clean Catering’ Hizmetlerini gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

   World Clean Catering Hizmetleri Sayfasına Gidin
 • Personel Temini

  WORLD CLEAN KURUMSAL HİZMETLER

  • Personel Tedarik Hizmetleri
   Personel Temini Hizmetleri
  • Günümüzde Şirketler Ayakta Kalabilmek ve Büyüyebilmek için verimliliklerini arttırmak maliyetlerini düşürmek zorundalar. Bunu başarmanın yollarından birisi de mümkün olduğu kadar esnek ve ekonomik bir iş gücüne sahip olmaktır.

   Firmanızın ana faaliyetleri üzerinde doğrudan etkisi olan temel pozisyonlar dışındaki pozisyonlarda çalışan iş gücünüzü, personelin sevk ve idaresi, ücretlendirmesi şirket yönetiminizde kalacak şekilde, profesyonel bir hizmet kuruluşunun bordrosuna devir etmek istediğinizde,
   World Clean çözüm ortağınızdır.

   World Clean Personel Hizmetleri Sayfasına Gidin
 • Peyzaj & Bahçe Bakım

  WORLD CLEAN KURUMSAL HİZMETLER

  • Peyzaj ve Bahce Bakim Hizmetleri
   Peyzaj & Bahçe Bakım Hizmetleri
  • Bahçe Bitki Bakımı Bir peyzaj tasarımının başarısı pek çok parametrenin yanı sıra mevsimlik bakımla yakından ilişkilidir.

   Bahçelerimizin ve çevremizin amaçlanan işlev ve görünüme kavuşturulması, düzenlenmiş yeşil alanların bu amaçlarına ulaşabilmesi için bakımlarının sürekli olarak yapılması, aksatılmadan yürütülmesi gerekli olacaktır.
   World Clean’a güvenebilirsiniz.

   World Clean Peyzaj & Bahçe Bakım hizmetleri Sayfasına Gidin
 • Haşere & ilaçlama

  WORLD CLEAN KURUMSAL HİZMETLER

  • Hasere ilaclama hizmetleri
   Haşere İlaçlama
  • İnsan sağlığına doğrudan veya dolaylı olarak zarar veren, kentsel yaşam alanlarına yerleşmiş zararlılardan korunmak için Haşere Kontrol Hizmeti sunuyoruz.


   Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, alınan şikayet ve geri bildirimler ile kalite standartlarını müşteri memnuniyetine dönüştürmeye çalışıyoruz.

   World Clean’a güvenebilirsiniz.

   World Clean Haşere & ilaçlama Hizmetleri Sayfasına Gidin
 • Bordrolama Hizmetleri

  WORLD CLEAN KURUMSAL HİZMETLER

  • Bordrolama Hizmetleri
   Bordroloma Hizmetleri
  • Bordro hesaplama artık firmaların iç işi olmaktan çıktı. Herhangi bir ek kazanç getirmediği halde yanlış yada eksik yapılması durumlarında şirketi hukuksal anlamda sorumluluk altına sokmaktadır. Bu sebeplerden dolayı şirketler, bordrolamayı konusunda uzman başka bir firmaya devrederek, bütün bu sorumluluklardan kurtulup kendi asıl işine odaklanmış olur.

   World Clean Outsourcing ileri teknoloji, eğitimli personel ve uzun yıllara dayalı tecrübesi ile büyük küçük birçok firmaya bordro hizmeti vermekte."

   World Clean’a güvenebilirsiniz.

   World Clean Bordrolama Hizmeti Sayfasına Gidin
 • İletişim

  WORLD CLEAN KURUMSAL HİZMETLER

  • iletisim bilgilerimiz
   İletişim Bilgilerimiz
  • ADRES : Fevzi Çakmak Mahallesi Osman Gazi Caddesi
   2/1 Sk. No: 1 Kat :3/31 Yılmazer İş Merkezi BAĞCILAR/İSTANBUL

   Çağrı Merkezi                                PBX

   0850 360 00 98                                0212 462 28 84

   info@worldclean.com.tr
Zemin Cilalama Hizmetleri

WORLD CLEAN Zemin & Cilalama Hizmetleri


Zemin Bakımı Ve Cilası


Temizliği kolaylaştırmak, mekanik ve kimyasal etkilerden korumak, yüzeylere güzel bir görünüm sağlamak amacıyla yapılan uygulamalardır. Temizlik işlemleri ile atık ve kir'in gözle görülenleri uzaklaştırırken , gözle görülmeyen mikro organizmaların uzaklaştırılması sağlanmaktadır. Dezenfeksiyon işlemleri bunu sağlayabilmek için gerekir.

Sert zemin cilalama ve bakım yöntemleri


Sert zeminler üzerindeki yapışkan ve gevşek kirlerin oluşturduğu hijyen riski ve estetik rahatsızlık yanında en az bu ikisi kadar önemli bir diğer etkisi daha vardır ( Zeminlere zarar vermek ! ) Kirin, zemin ve üzerindeki trafiğin özelliğine göre kısa ya da uzun vadede ortaya çıkabilecek bu zararı başlıca iki grupta toplanabilir; 1)Gevşek kirlerin, üzerindeki trafiğe bağlı olarak zemini aşındırma sürecini hızlandırması
2)Zemin üzerine değişik yollarla gelen sıvıların zemine sızması veya zemin ile reaksiyona girerek yüzeyde veya daha derinlerde bozulmalara yol açması

Zemin koruma uygulamalarının başlıca amacı


1)Aşındırıcı etkileri azaltmak ve sıvıların zeminin dokularına sızmasını engellemek
2)Yüzeyin yapısını değiştirerek daha sert, dayanıklı ve sızmalara karşı daha dirençli hale getirmek
3)Yüzeylerde çıplak göz ile farkedilemeyecek boyutlardaki gözenekleri kapatarak kirlerin yerleşmesini engellemek ve temizlik işlemleri ile kolayca alınmalarını sağlamak
4)Zeminin estetik açıdan daha güzel görünmesini sağlamak

Bakım işlemi 2 şekilde yapılabilir


1)Gevşek ve yapışkan kirlerinden arındırılmış cilalı yüzeylerin cila bakım makinası ve beyaz veya kırmızı bir ped ile herhangi bir kimyasal ürün kullanmadan ovalanarak sertleştirilmesi ve aşınmış bölgelere diğer yerlerden alınan polimerler kaynaştırılarak.
2)Cila bakım ürünleri kullanarak. Bu şekilde cila tabakasının, eksilen polimerlerin yerine yeni polimerlerle onarılması mümkün olur. Cila bakım ürünleri temizleme özelliklerine ek olarak içlerinde bir miktar da polimer bulunduran ürünlerdir. Bu ürünlerle yapılan temizlik işlemlerinde zemin üzerinde çok ince bir polimer film tabakası oluşur. Oluşan bu tabakanın cila bakım makineleri ile ovalanıp parlatılması ile zemindeki cila tabakası ile temizlik ürününden gelen polimerlerin kaynaştırılması ve yüzeydeki aşınmış bölgelere dolgu yapılması sağlanmış olur. Bakım ürünlerinin cilalı zeminlerde kullanımı iki şekilde olabilir:
1)Temizleme özelliği de olan bakım ürünleri günlük temizleme yöntemleri kullanılarak zemine uygulanabilir. Parlatma işlemi zeminde kalan bakiyeye uygulanacaktır. Düzenli olarak yapıldığında zemindeki aşınma miktarına göre, cila tabakasının incelerek koruma görevini yapamaz hale gelmesi ve zeminin kötü görünmesi engellenmiş olur.
2)Bakım ürünü, temizleme yöntemleri ile düzenli olarak uygulanmadığı durumlarda direkt veya su ile seyrelterek bir atomizer vasıtası ile zemine püskürtülür ve cila bakım makinası ile uygulama yapılır. Seyreltme miktarı onarılacak bölgedeki aşınma miktarına göre belirlenmelidir.

Detaylı Bilgi için Lütfen Bizimle iletişime geçiniz